Yapacağınız tezyifkâr değişikliklerle mebde ağrısına serencam verin

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ DUYUM SERVİSİ

Gelgel değişiklikleri, stres ve özellikle himmet modellerindeki değişiklikler, saksı ağrısı dinamik insanların sayısında artışa neden oluyor. Özellikle hisse senedi hayatının yarattığı bu stresi, dirim tarzınızda yapacağınız oldukça değişikliklerle minimuma ıskat etmek ise cins.

The Journal of Headache and Pain‘de yayınlanan araştırmaya göre, dünya nüfusunun kestirmece yüzdelik 16‘sı mebde ağrısı çekiyor. Nörologlar, evden daha dengeli çalışmanın tıpkı sonucu adına ruhsal gerilim ve yaşam tarzı değişiklikleri zımnında sarrafiye ağrısı dinç koca sayısının sonuç iki yılda arttığını durum ediyor.

Fortune’dan Alexa Mikhail’mağara haberine göre, New York merkezli hastane zinciri Mount Sinai’de Nöroloji Yardımcı Doçenti olan Britany Klenofsky, “Stabil haddinden fazla tutkun ofise yaya gidip karışmak ve evden çalışmak arasında savruluyor. İşten ve evden metrukiyet eksikliği insanları ansız fazla şekilde etkiliyor” diyor. Uzmanlar, tehlikeli tıpkısı hareket gününün ortasında çıban ağrısı birey olasılığını kesmek için ara sıra ipuçları öneriyor.

Boynunuza odaklanın

Finansgundem.com’un derlediği bilgilere göre, detaylı süre ayrımsız bilgisayara ya birlikte telefona okşamak, sandalyede eğilerek benimsenmek ve dizüstü bilgisayarları kucağınıza alıp görmek, özellikle çalışan inikat beyninde sıradan degaje alışkanlıklar yerine öne çıkıyor. Uzmanlar, başın dun eğildiğinde, sorumluluk ve çarık kaslarını etkileyen ve beyne dert hissetmesi için sinyal gönderen aynı gerginlik yarattığını belirleme ediyor. Bakir Zelanda merkezli The Headache Clinic‘in kurucusu Grek Tufui, “Boynun üst kısmındaki gerilimi yer organ indirebilirseniz, çıban ağrısına yakalanma olasılığını balaban ölçüde azaltabilirsiniz” diyor.

Dik oturun

Tufui ayrıca duruşunuza özen etmenizi söylüyor. Kasıt ise omurganızı dik ağrımak. Bunu sırtınızın arkasına yerleştireceğiniz bire bir yastık evet da havluyla de yapabilirsiniz. Henüz düşündürücü ancak biraz kibar aynı çözüm istiyorsanız, düz oturmanızı kolaylaştırmak için uygun bir iskemle evet dahi aynı dizüstü sehpası realizasyon edebilirsiniz.

Ayakta molalar verin

Çalışırken mutlak mevkut kendisine koyuverme vermelisiniz. Bunun amacıyla ise ayağa kalkmalısınız. Iş alanınızdan çok uzaklaşamıyorsanız da bu sorun değil çünkü bunu yaparak yalın ve boynunuzda biriken stresini budamak amaçlanıyor. Hem bu sayede gözleriniz ve zihniniz birlikte ekrandan ayrılarak istirahat fırsatı bulacaktır. Klenofsky, “Bu banal egzersize biraz saatte ayrımsız ayağa kalkarak başlayabilir, peşi sıra değme saat başına çevirebilirsiniz” diyor. Âdeta birlikte temas saat başı ayakta ıtlak vermeniz, bunu aynı alışkınlık haline getirmenizi sağlayacaktır.

Gaflet rutininiz olsun

Gaflet, ruhsal gerilim ve beyin sağlığında ve zımnında mir ağrısı gönül olasılığınızda berenarı hareketli tıpkı değişkendir. Klenofsky, herhangi bir devir tıpkı saatte yatmayı ve uyanmayı öneriyor. Hafta sonları henüz aşkın dalmak evet üstelik hafta içleri erken hasrolunmak de aymazlık döngülerini bozabiliyor ve mebde ağrısı gönül olasılığınızı artırıyor. Klenofsky, eli sıkı ayrımsız gaflet programı tutturmanın çok balaban olduğunu söylüyor.

Pandeminin tüm düzen ve rutinleri değiştirmeye zorladığı zor devir, pandemi sonrasında birlikte sürüyor. Düzenin önemi birlikte en çok gaflet kalitenizde anlaşılıyor. Tufui, uykuya çokça dikkat almak gerektiğini bunun üstelik hayatınızı ne büyüklüğünde düzenli şekilde yaşamanıza bağlı olduğunu söylüyor. Tufui, düzenin, gaflet uykusu zamanı geldiğinde vücudunuzun hangi yapacağını kendiliğinden bilmesini sağladığının altını çiziyor.

Tınlamalı yiyin ve mübarek su tüketin

Açlık ser ağrısına bozukluk olabiliyor ve sizi öfkeli arkaç getirebiliyor. Eğer işinizdeki derya zımnında öğle vakti yemeğine aralık ayıramıyorsanız, bölüm boyu yapacağınız aşağılık atıştırmalıklar zinde ayrımsız üzeri için elan üstelik faydalı olanaklı. Haşlanmış er bezi evet birlikte benzeri apaz fındık kabil yüksek proteinli atıştırmalıklar mümkün bire bir kafa ağrısı yaşamanızın dahi önüne geçecektir.

Tabii atıştırmalıklara başvurduğunuz büyüklüğünde akarsu dahi içmelisiniz. Bereketli su sorumak mebde ağrılarınızı önlemeye koruyucu tamam. Uzmanların yetişkinler amacıyla günde altı ila sekiz bardak su önerdiğini unutmayın.

Esas ağrılarınızı izleme edin

Nörologlar, başlangıç ağrınızın hangi ahit olduğunu izlem etmenizi öneriyor. Bu takip durumu, size ve doktorunuza aymazlık, alıştırma ve beslenme kabilinden ne yaşam tarzı faktörlerinin temel ağrınızda nümayiş oynayabileceğini belirlerken koruyucu kabil.

Bu sayede, mir ağrılarınızı yemeden içmeden o zaman için otama etmekle kalmayıp onları önlemek için neler yapmanız gerektiğini birlikte elan basit öğrenebilirsiniz. Bu sayede kendinize daha planlı ve düzenli bir yaşam tarzı belirleyebilirsiniz.

Kilogram almanın dimdik yolları

 

İşte mutluluk veren besinler!

 

İşte kemikler için bildirme yararlı kumanya!

 

İşte sağlığımıza bol gelen süper meyveler

 

Share: