Zarrab’dan Ebru Gündeş’e otorite davası

MEMLUK’nin İran’a müteveccih yaptırımlarını deldiği iddiasıyla 2016 yılının Mart ayında Miami’üstelik tutuklanan ancak daha sonra itirafçı adına tanık sandalyesine geçen İranlı iş adamı Reza Zarrab eski eşi şarkıcı Ebru Modern ile mahkemelik oldu. 

İranlı iş adamı Reza Zarrab, Ebru Çağcıl’le evliliğinden dünyaya mevrut 10 yaşındaki kızı Alara’nın velayetini kabul etmek için mahkemeye başvurdu.

11 almanak evliliklerini 2021’birlikte mütemmim Ebru Gündeş ile Reza Zarrab beyninde yaşanan gelişmeler gündeme gelmeye devam ediyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Zarrab’ın, bozuk eşi Gündeş’e sulta davası açtığı ortaya daha çok. 10 yaşındaki kızı Alara’nın velayetini isteyen Zarrab antrparantez Beykoz 2. Familya Mahkemesi’nden duruşmaların meçhul yapılması için birlikte değişmeyen aldırdı.

Çağdaş’in son adına Iraklı hareket insanı Rassan Khoshnaw ile sevgili olması gündeme gelmişti. Ardından Khoshnaw mahkemeden telefon ve bilgisayarının hacklendiğini öne sürerek erişim engeli talebinde bulunmuştu.

Ebru Çağdaş ve Reza Zarrab resmen boşandı!

Ebru Çağdaş ile Reza Zarrab’ın boşanma davasında Hikâye bombası

Ebru Çağdaş ve Reza Zarrab’ın davasına nişane yasağı geldi

 

Share: