Çağla Şıkel’in Ablasını Görenler Şaştı Kaldı!

Ünlü benzeşim Çağla Şıkel, aynı şirkette pazarlama müdürü namına etkin ablası Berna Şıkel ile çekilmiş fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

YORUM YAĞDI

Çağla Şıkel’in ablasına benzerliği herkesi şaşkına çevirdi. Sosyal medya kullanıcıları, “İkiz gibisiniz”, “Saçlarınız derin kırat olsa aynısınız” ve “Estetiksiz Çağla” yorumlarında bulundu.

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şıkel kimdir, nereli, kaç yaşında; Çağla Şıkel, 2 Eş 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk model, aktör ve sunucudur.

Annesi Gök Şıkel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir. Çağla Şıkel, İlkokula İstanbul’da 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. İlkokulu bitirdikten sonraları yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Fehamet Konservatuarı’nda Ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları beyninde Mimar Sinan Üniversitesi Kerem Konservatuarı’nda Ortaöğretim öğrenimini bitirip, arkası sıra 1997-1999 Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde çıkışlı olmuştur.

Çağla Şikel 1996 yılında “Odessia” ünlü Sinema filminde oynamıştır. 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında bir numara olduktan bilahare katıldığı Seyşel Adaları’nda yapılan Miss World 97 görk yarışması ile Dünya dördüncüsü yani Avrupa Güzeli (Europe’s Queen Of Beauty) ödülünü almıştır.

1997 – 2003 tarihleri arasında Fransa, ESIR, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır’da defilelere çıkmıştır.2004 yılında Cennet Mahallesi’nde ve 2008’de Görgüsüzler dizisinde tumturak almıştır.

ÇAĞLA ŞIKEL’İN ÖZEL HAYATI

Çağla Şıkel, şarkıcı Emre Altuğ ile 10 Ağustos 2008 tarihinde cümbüş mekanı Sortie’de evlendi. 31 Ilk Teşrin 2009’da evvel oğulları Hüseyin Şimal Altuğ, 2 Mart 2012’de ise ikinci oğulları Feza Tuncer Altuğ dünyaya geldi. Şıkel ile Altuğ, 2015 yılında anlaşmalı kendisine boşandı.

BERNA ŞIKEL KİMDİR?

Şu sıralar ayrımsız şirkette pazarlama müdürlüğü işleyen Berna Şıkel, benzeri çağ Jolly Joker’de solist namına manzara almıştır. İstanbul’da dünyaya gelmiştir, cet yoluyla aslen Kars Azerbaycan Türklerinden, anne eliyle ise Adana’lıdır. Manken, kabil, oyuncu ve sunucu Çağla Şikel kız kardeşidir.

Share: