Çameli’nde süt üreticileri sandığa gitti

Çameli Benzin Üreticileri Birliği’nde gerçekleşen çarpık çurpuk genel asamble toplantısı sonucunda bulunan hile güven tazeledi.

Çameli Belediyesi konferans salonunda yapılan kongreye, irtibat üyeleri balaban sargı gösterdi. Sedir başkanlığını Denizli Süt Üreticiler Birliği Başkanı Ersin Kara’nın yaptığı genel kurula yegâne namzet kendisine katılan kâin Başkan Arif Saika, baştan göreve seçilerek güven tazeledi.

Yeniden başkan seçilen Arif Sebep, bugüne büyüklüğünde yaptıkları hizmetlerin bugünden sonraları da katlanarak devam edeceğine vurgu yaparak; “Bugün yaptığımız umumi kurulumuza katılan cümle üreticilerimize teşekkürname ediyorum. Seçim sonuçlarına bakarak beni baştan bu birliğe komutan seçmece onurlandırdınız. Bugüne kadar rastgele üreticimize yaptığımız hizmetler, bugünden sonra da kayırma yapılmadan bitmeme edecek. Gene herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Birliğin eskimemiş idare ve denetim kurulları Arif Yıldırım, İlhan Kandemir, Hüseyin Bakırtaş, Mukavemetli Dev, Anlaklı Güngör, Bilal Aycan, Haydar Aksoy ve Saygıdeğer Kurban isimlerinden oluştu. – DENİZLİ

Share: