Denizli’de 16 yaşındaki bala, eve alkollü gelen babasını pompalı tüfekle vurarak öldürdü

Merkezefendi ilçesine mecbur Gültepe Mahallesi’nde meydana gelen olayda; sabah saatlerinde K.G. (16), ambulans şoförü olan babası Melik G.’yi eline aldığı pompalı tüfekle başına elem ederek öldürdü. Saçmaların balkon ettiği ağababa kanlar zarfında kalarak yere yığıldı, evde olan abla ise karşılaştığı manzara sonrası asap krizi geçirdi.

HEMŞİRE ANNE, NÖBETTEYMİŞ

Ekipler arkası sıra 16 yaşındaki çocuğu yanlışlık aletiyle birlikte gözaltına aldı. Yapılan görüngü yeri incelemenin sonrası Hakan G.’nin camit bedeni ölü açımı cereyan etmek üzere Adli Tababet Kurumu morguna kaldırıldı. Sinir krizi geçiren abla güçlükle sakinleştirilirken, bacı annenin ise ilçedeki ululuk hastanesinde nöbette olduğu ortaya daha çok.

“SÜREKLİ ETANOL ALIP BİZE ŞİDDET UYGULUYORDU”

Olayın peşi sıra karakola götürülen bala, annesiyle metrukiyet aşamasında olan babasının sabahleyin saatlerinde eve alkollü gelip “Hepinizi öldüreceğim” diye bağırdığını ve peşi sıra ise evde bulunan pompalı tüfekle ateş edip öldürdüğünü söyledi. K.G. devamında ise babalarının kendilerine bilcümle ivinti uyguladığını ve sonsuz alkol alıp müthiş noktaya getirdiğini aktardı.

DEDE TORUNUNDAN ŞİKAYETÇİ OLMADI

Olayın peşi sıra, nöbette olan bacı annenin da ifadesine başvurulurken, hayatını kaybeden Melik G.’nin babasının da verdiği ifadede torununda şikayetçi olmadığı öğrenildi. Çocuk şubedeki işlemleri peşi sıra adli makamlara gönderme edilen K.G., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Share: