Erzurum’da keyif hizmetleri istişare ve koordinasyon toplantısı yapıldı

Erzurum’da Kent Hastanesi ile Atatürk Üniversitesi Araştırı Hastanesi arasında eş say ve iş birliklerinin geliştirilmesi üzere konuşma ve koordinasyon toplantısı yapıldı.

İl Afiyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya bakarak, Şehir Hastanesi ile Atatürk Üniversitesi Araştırı Hastanesi iş birliklerinin henüz fazla geliştirilmesi üzere SELIM Parti Erzurum Mebus Recep Akdağ başkanlığında Kent Hastanesi derinti salonunda müzakere ve koordinasyon toplantısı düzenlendi.

Toplantıya İl Esenlik Müdürü Gürsel Bedir ve heyeti, Keyif Bilimleri Üniversitesi Erzurum Tababet Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Konca Altınkaynak, Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Fuat Gündoğdu ve afiyet yöneticileri katıldı.

Kentte verilen tıbbi hizmetlerin ele alındığı toplantıda, temas iki hastanenin aheste birliği içerisinde, birbirlerini tamamlayan rollerde kuma hedefleri ve sefer haritası belirlendi.

Toplantı öncesinde beraberindekilerle Site Hastanesi peyzaj çalışmalarını ayrıntılı şekilde durumunda değerlendirerek, doktor ve esenlik çalışanlarıyla kardeşçe eden Akdağ, daha sonraları hastanenin sakil bakımlarının ve servislerde yatan hastaları musahabe etti.

Share: