Eskişehir spor: Eskişehir’de ‘Hareketlilik Haftası’ dinlenme kampı ile başladı

Tepebaşı Belediyesi’nin, Avrupa Zindelik Haftası zımnında düzenlediği birbirinden mülevven ve sağlıklı etkinlikler başlarken, katılımcılar ilk namına doğada kamp yaptı.

Tepebaşı Belediyesi gelişigüzel sene olduğu üzere bu yıl birlikte Avrupa Cıvıltı Haftası’nı birbirinden sevinçli ve etkinlikler ile kutlamalı planlıyor. Etkinlikler çerçevesinde bir nice program düzenlenirken, şehir sakinleri de hem ahenkli hem de dosdoğru şekilde mesafelik geçiriyor. Bu çerçevede Hasırca Cıvıltı Kampı bile tahminî 80 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Kampta çalgı aleti, dans, turnuvalar, yarışmalar, atölyeler, doğa yürüyüşü gibi etkinlikler gerçekleştirildi. Katılımcılar, tabiat süresince keyifle ve zinde bir çağ geçirdikleri üzere Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Çocuklarla elektrik haset

Öte yandan, Hayatiyet Haftası zımnında etkinlikler bitmeme ederken, “Çocuklarla Cümbüş Günü” ise 20 Eylül Salı günü saat 13.00’te aynı AVM’dahi kâin korulukta düzenlenecek. Etkinlikte bala zumba, Oralet’in Dünyası Kukla Show, animatörlerle kulüp şarkıları, raks, geleneksel oyunlar ve yarışmalar, parkur-vücut atölyesi, spor oyunları, şişme kaydırak, dart ve etken langırt oyunları ile buluşacak. – ESKİŞEHİR

Share: