Gençlerbirliği, Altınordu maçının hazırlıklarını sürdürdü

Gençlerbirliği, Spor Kıç 1. Lig’in evvel haftasında sahasında Altınordu ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde beceri direktör Pek Diyadin yönetiminde yapılan alıştırma istinas koşusuyla başladı.

Koordinasyon ağırlıklı çalışmayla bitmeme fail antrenmanda elan sonraları kuvvet çalışmasına geçildi.

Gruplar halinde yapılan taktik ağırlıklı çalışma ve sonrasında oynanan koşa kale maçla günün yegâne antrenmanı sonuç buldu.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Müştehi Çankırı ve yönetim kurulu üyelerin birlikte izlediği antrenmanın bitiminde şekerli ikramında bulunuldu.

Başkan Çankırı, futbolcularla güdük ahbapça ettikten sonra “ağzımızın tadı bozulmasın” temennisiyle beceri direktör Kavi Diyadin ve topluluk kaptanlarından Muhammed Bayır’a tatlı servis etti.

ANGİAD’dan konuşma

Ankara Tüvana İş İnsanları Derneği (ANGİAD) Yönetimi Müesses Başkanı Ertuğrul Düzenli ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlerbirliği’ne “oflaz olsun” ziyaretinde bulunarak bindi mesajı verdi.

Yönetim binasında gerçekleştirilen ziyarette Gençlerbirliği Umumi Sekreteri Sezgin Özkan, umumi heyet üyeleri Osman Sungur ve Ahmet Duygusal Bölünmez bile vadi aldı.

Gençlerbirliği Başkanı Iştahlı Çankırı ve yeni idare kuruluna “ömre bedel olsun” dileklerini ileten ANGİAD Başkanı Rabıtalı, aksiyon dünyasının kulüplere yaklaşımıyla ilişik değerlendirmelerde bulunarak, Gençlerbirliği’ne temas kalem desteği vermeye amade olduklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çankırı ise şu ifadeleri kullandı:

“Yönetimimle birlikte geldiğimiz günden bu yana Gençlerbirliği amacıyla muttasıl çalışıyoruz. Gençlerbirliği’nin özlük ayakları üstünde durması için ileriye dönük 3-5 yıllık hedefler koyduk. İlk etapta belki desteklerle ayakta duracağız ama ahir dönemde yalnız başına yeten benzeri Gençlerbirliği oluşturmayı amaçlıyoruz. Gençlerbirliği şehrin ve Türk futbolunun en balaban değerlerinden birisidir. Bu değere cemaat çıkmak gerekir.”

Share: