AK Fırka Eskişehir İl Başkanı Çalışkan’dan “2023’e Doğru Site Buluşmaları Eskişehir” programlarına dayalı izah Açıklaması

YANLIŞSIZ Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Etkin, “2023’e Makul Şehir Buluşmaları Eskişehir” programlarını coşkuyla gerçekleştirdiklerini belirterek, programların bitiminin ardından açıklamalarda bulundu.

SELIM Parti teşkilatlarının sabah akşam tüvana ve sahada olduğunu tamlayan Komutan Hareketli, şunları kaydetti:

“Saha çalışmalarımıza ara vermeksizin son hız bitmeme ediyoruz. 2023’e doğru Site Buluşmaları Eskişehir programlarımız kapsamında Genel Başbuğ Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan’ı, MKYK Üyelerimizi ve çokça sayıda milletvekilimizi teşkilatımızla alay malay şehrimizde ağırladık. Akşam saatlerine kadar devam eden programlarımızı korkulu katılımla yürütme ettik.”

Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerinde düzenledikleri programların beraberinde sair 12 ilçede da programlar tertiplediklerini dile getiren Aktif “MKYK üyelerimizin ve milletvekillerimizin katılımlarıyla dış ilçelerimizde eş zamanlı yerine organizasyon ziyaretleri, 3 basamak mahalle başkanları toplantıları, evre ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Kıymetli hemşehrilerimizle benzeri araya gelinerek, irade ve sıkıntılara dair arkadaşça edildi. Toplanmış 14 ilçede, MKYK üyelerimizin ve milletvekillerimizin katılımlarıyla gelişigüzel eş zamanlı programlar yürütme edebilmek mahdut hisse senedi değil. Bu denli degaje kapsamlı programları filhakika yaparsa SELIM Fırka yapar. Programlardan alnımızın akıyla geçmek kıymetli teşkilatımızın yardımıyla. beherglas kuruluş mensubu sorun arkadaşıma emekleri ve gayretleri üzere aynı defa henüz teşekkürname ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Şehirde merkezinde ve ilçelerde dönüş boyu devam fail programlara; Umumi Komutan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, MKYK Üyeleri Ayhan Salman, Mehmet Mualla Varlıklı, Kavi Tarhan, Lütfiye Selva Çam, Sevan Sıvacıoğlu, Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı ve civar illerden çok sayıda saylav ile İl Başkanı Zihni Etkin, İl Eş Kolları Başkanı Hırslı Ünalır, İl Gençlik Kolları Başkanı Musab Tayyib Altınkaynak, 14 kaza başkanı ve haddinden fazla sayıda teşkilat mensubu katıldı.

Share: