ATSO Sedir Başkanı Abdulgani Artağanlık oldu

Adıyaman Tecim ve Sanayi Odası (ATSO) divan başkanlığı seçiminde Abdulgani Artağanlık başkan seçildi.

Adıyaman Ticaret ve Uran Odası Yönetim Kurulu Başkanı, yönetim kurulu üyeleri, sıkı ve umumi asamble delegelerinin seçiminin peşi sıra meclis başkanlığı seçimi yapıldı.

ATSO meclisi, riyaset seçimleri sonrasında meclisin genişlik buğulanmış üyesi sıfatıyla Uca Günebir’in başkanlığında toplandı. Yüksek Günebir’in açılış konuşması sonrasında seçimlere geçildi.

Divan başkanlığı üzere Abdulgani Bereket bir tane namzet namına seçime girdi. 45 meclis üyesinin 32’sinin görüş kullandığı seçimlerde Abdulgani Artağanlık 32 oyla Sedir Başkanlığına seçildi. Abdulgani Artağanlık’in listesinde düzlük düz Fatin Rüştü Bereket ve Dilvin Toprak divan başkan yardımcılığına, Hasan Erdal Arazi ise katip üyeliğe seçildi.

Seçim sonrası değerlendirmede mevcut Abdulgani Bereket, namına gösterilen teveccühten kıran teşekkür ederek, “Gerçekten öldürücü bir seçme dönemi geçirdik. İnşallah hayırlara kurgu peki. Başta Umumi Heyet Başkanımızı, yönetim kurulu üyelerimizi, TOBB delegelerimizi, düzen bağı kurulu üyelerimizi seçilen bütün arkadaşlarımızı canı içten kutluyorum. Hepimize esaslı ve uğurlu olsun. Canlı tıpkısı divan istiyoruz. İnşallah özellikle devamsızlık konusunda tetik olmalarını istiyoruz. Şehrimizin haddinden fazla ihtiyacı var. Tecim ve Sanayi Odası hoşur haddinden fazla mehabetli bire bir çalım. Meclis üyeleri elçi, plüralist ve arzulu olsunlar istiyorum ki bu heyecanı istiyorum. İnşallah çok dörtköşe bire bir sedir geçireceğiz. Bu şehrin bizden istekleri çokça aşkın. Zımnında bizim haddinden fazla henüz fazla çalışmamız gerekiyor” dedi.

Adıyaman Ticaret ve Endüstri Odası Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Torunoğlu ise Umumi Heyet ve divan adına ağır ezgi tıpkısı şekilde çalışacaklarını rapor ederek yıpranmamış seçilen meclis divanına başarılar diledi. – ADIYAMAN

Share: