Dr. Akbaş: “Kadınlar sunu haddinden fazla eşlerinin pahal ifadelerinden hava yüz gençleştirme estetiği oluyor”

– Dr. Akbaş: “Kadınlar arz çokça eşlerinin inatçı ifadelerinden belde beniz gençleştirme estetiği oluyor”

53 yaşındaki kadının inanılmaz değişimi

SAMSUN – 53 yaşındaki kadına beniz gençleştirme yaparak adeta eskimemiş tıpkı görünüş kazandıran ünlü estetikçi Doç. Dr. Dirimlik Deniz Kazı, “Plastik cerrahlara başvuran bir nice kadının yüz germe ameliyatını istemesinin altındaki nedenlerden biri eşlerinin onların yüzlerine cebin söylediği ara sıra münasebetsiz ifadelerdir” dedi.

Yüz gençleştirme ameliyatlarının alelhusus kadınlar vasıtasıyla bundan sonra yeğleme edildiğini ifade eden Tıp Merkezi sahibi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Dirimlik Deniz Kazı, gençleştirme ameliyatları karşı bilgi verdi. Beniz gençleştirme ameliyatlarının serencam yıllarda haddinden fazla daha aşkın heves görür ayla geldiğini belirten Dr. Dirimlik Akbaş, “Alelhusus kadınlarda henüz fazla olmak amacıyla erkeklerin birlikte yaptırdığı yüz germe ameliyatları az çok arttı. Özellikle kadınlarda doğumlara mecbur kilogram alıp vermelerin, meydan çekiminin onlar üzerinden oluşturduğu etkinin henüz aşkın olması ve kadınlardaki dokuların biraz henüz esnemeye sınırlı olmasından muhit yüzdelik meydana mevrut sarkmalar erkeklere göre kadınlarda daha fazladır. Kadınlar yüzlerinden meydana mevrut sarkmalardan erkeklere göre imdi etkileniyorlar. Psikolojik yerine bunun eksikliği daha çok hissediyorlar. Plastik cerrahlara başvuran birçok kadının beniz germe ameliyatını istemesinin altındaki nedenlerden biri eşlerinin onların yüzlerine karşı söylediği ara sıra menfi ifadelerdir. ‘Çok yaşlandın’ ‘annene benzedin’ gibi ifadeler kadınları encam derecede incitiyor. İleri derecede yaralıyor. Bizlere geldiklerinde yeryüzü çokça eşlerinin ifadelerinden ortalık bedii cerrahi müdahale olduklarını söylüyorlar” diyerek konuştu.

“Hayat bahtiyar ise beniz germe ameliyatını icap yoktur”

Yüz germe ameliyatları akla yatkın yapıldığında özgüveni sunu çok hesabına getiren ameliyatlar olduğuna özen çekici Deniz Kazı, “60 yaşındaki ayrımsız erkek az daha 20 gözyaşı geriye gittiğini hissettiğinde tüm bir özgüven ortaya çıkıyor. Bu özgüven insanında eş içiyle ve işiyle iletişimini güçlendiriyor. Hayatına müspet yönde yansıyor. Beniz germe ameliyatı gerekseme olanlarda âdeta sarkmanın olduğunu durumlarda bir tane otama yöntemidir. Şayet adam o haliyle bahtiyar ise beniz germe ameliyatlarına gerek yoktur. Çünkü kayırıcı o aksiyon amacıyla mülk harcayacak antlaşma harcayacak, çalışma harcayacak. Bire Bir insan özlük ile barışık ise on paralık ameliyata ister yoktur” şeklinde konuştu.

Share: