Galatasaray’ın hocası Okan Buruk’tan alıntı sözleri: Icardi ve Kaan Ayhan ile görüşmeler sürüyor

Süper Lig’in 5. haftasında Galatasaray, sahasında Gaziantep FK’yi 2-1 yenmiş etti. Sarı-kırmızılıların ustalık direktörü Okan Ekşimsi karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunurken, Icardi ve Kaan Ayhan transferine birlikte değindi.

“GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR”

Okan Ekşimsi transferler için yaptığı açıklamada, “Mauro Icardi ve Kaan Ayhan ile görüşmeler sürüyor Ihtimal 1-2 can elan katabilirsek bittabi ki rakiplik inşa etmek istiyoruz. Sacha Boey ya bile şu zaman oynayan oyuncularımızdan herhangi biriyle yollarımızı ayırmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Okan Ekşimsi’un açıklamaları şöyle:

“YARGICI ÇOKÇA ZEHIR BİR MAÇ YÖNETTİ”

“Yaşar Kemal Güzel haddinden fazla üzücü tıpkısı maç yönetti. Aslında pazartesi gecesi biricik maç. İnsanlar fena hâlde ayrımsız karşilaşma izlemek istiyor. Bire Bir yol bu kadar haddinden fazla aralık geçirilmesi ve buna izin verilmesi… Hakem çok dokunakli tıpkı maç yönetti. Bu kadar oyunu yavaşlatma, bu büyüklüğünde izin verme. Burada Günay’ı suçlamıyorum. Burada maçın hakeminin bunu yönetmesi gerekiyor. Yönetemiyorsanız, bu kök maçlara çıkmayacaksınız ya birlikte atanmayacak. Bu seviyede değiller emreylemek. Sunulan kararlar, falsolu görürsün, sağistem, keskin endişe orada benzeri derinti öz arıyoruz ama biraz maçı oynatmaya çalışsalar daha mebzul olacaktı.

“TARAFTARIMIZ İNANILMAZ BİR BINDI VERDİ”

Oyuna gelirsek, maçın başında külliyen bizdeydi, rakip sahada oynadık. Sürpriz tıpkısı gol yedik. Arkadan golü bulduk. Esasen oyuna hükmettik. Beni asıl bahtiyar fail, 45. dakikada 10 dirilik artan topluluk geride kalan dakikada, oyuna hükmetti, rakip sahada oynadı, sıklet yaptı, pozisyona girdi… Bu benim üzere çok altın, haddinden fazla oylumlu. Taraftarımız emniyetsiz bir bindi verdi.

“GÜZEŞTE HAFTA ÇOKÇA KEMIKSIZ POZİSYONLAR KAÇIRDIK”

Yeni oluşan benzeri takım. Transferler geliyor, esermek istiyoruz. Onun çabası var. Gelecekler var. Haddinden Fazla print bire bir süreç takımı inşa etmek üzere. Sonraları gelenler var. Bu bölümde 10 fakül… Benim üzüldüğüm Giresun maçı, orada kaybettiğimiz 3 puan yeryüzü nazik hataydı. Geçen hafta haddinden fazla kesin pozisyonlar kaçırdık. Bu hafta kazandık.Share: