Karı el topu takımları, Avrupa kupalarında sahneye çıkıyor

Karı el topu takımları, Avrupa kupalarında sahneye çıkıyor.

EHF Kadınlar Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda savaş fail Kastamonu Belediyesi GSK, gruptaki dördüncü maçında Norveç’in Storhamar Handball Elite takımı ile deplasmanda mücadele edecek. Yarın Hamar kentindeki Boligpartner Arena’da oynanacak maç saat 19.00’da başlayacak.

Kadınlar EHF Avrupa Ligi ikinci turunda uğraş eden Yalıkavak Spor Kulübü ise Danimarka’nın Nyköbing Falster HB takımı ile karşılaşacak. 9 Ekim Münasebet haset Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda oynanacak ilk karşılaşma saat 17.00’de başlayacak. Bu karşılaşmanın rövanşı ise 16 Teşrinievvel tarihinde Danimarka’nın Nykøbing kenti SPAR NORD Arena’da oynanacak.ANTALYA KONYAALTI BELEDİYESİ, A.E.S.H. PYLEA İLE KARŞILAŞACAKBir diğer temsilcimiz Antalya Konyaaltı Belediyesi ise EHF Kadınlar Avrupa Kupası ikinci dolaşma önce maçında Yunanistan’ın A.E.S.H. Pylea takımını ağırlayacak. Akdeniz Üniversitesi Spor Salonu’nda 14 Ekim Cuma haset oynanacak karşılaşma saat 18.00’de başlayacak. Karşılaşmanın rövanşı ise yine Akdeniz Üniversitesi Spor Salonu’nda 16 Ilk Teşrin Ahzüita günü saat 15.00’te yapılacak.ANKARA YENİMAHALLE, JOMİ SALERNO KARŞISINDA

EHF Kadınlar Avrupa Kupası ikinci turunda savaşım eden Ankara Yenimahalle Belediyesi ise İtalya’nın Jomi Salerno takımı ile deplasmanda karşılaşacak. Salerno Palapalumbo salonunda 15 Teşrinievvel Cumartesi günü oynanacak karşılaşma saat 19.30’da başlayacak. Bu karşılaşmanın rövanşı ise yeniden tıpkısı salonda 16 Ekim Cumartesi haset saat 19.30’da yapılacak.

Share: