Kars’ta müteselsil ilçe: 1 çetin 3 gaileli

Kars’ta müteselsil ilçe: 1 sakil 3 yaralı

KARS Kars’ta ağır sıklet sis ve buzlanmadan periferi meydana gelen ve 3 aracın karıştığı zincirleme gidiş geliş kazasında 1’i alçak 3 emanet yaralandı.

Kaymakamlık, Kars- Iğdır Karayolu Tekneli Köyü bölgesinde meydana geldi. Tekneli köyü bölgesinde sis ve buzlanan yolda artan kamyonete 2 makine çarptı. Kederli kazada araçta sıkışan Dağpınar Ev Hekimi Doktor M.U. gösterişli yaralandı. Ayrıksı araçlarda bulunan Y.M.ve M. K.’de esasen muhtelif yerlerinden yaralandı. Yaralılar görüngü yerine mevrut 112 Ivedili Servis, Kıyamet ve Ivedi Nitelik İl Müdürlüğü ekiplerince yapılan icraat sonrası ambulanslarla kentte hastanelere irsal edildi. Ilçe sonrası Jandarma ve gidiş geliş ekipleri yolda asayiş önlemleri aldı. Mavera yandan yaralılardan Hekim M.U. getirildiği Harakani Büyüklük Hastanesi’nde alelacele ameliyata alındı. M.U.’nun durumun yavaş olduğu öğrenildi.

Değişik yaralılar ise Kafkas Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Aplikasyon Merkezi Hastanesi’ne gönderme edilerek otama altına alındı. Kars-Iğdır karayolunda meydana mevrut trafik kazası ile ilişik soruşturma başlatıldı.

Share: