Sakin Karye Hayatı Bana Bakarak Değil

Geçtiğimiz günlerde Yalova’bile çekimleri tamamlanan “Beni Sev” filmi ekibi sette basın mensuplarını ağırladı. Filmin başrol oyuncularından Cansu Boğa film için “iki avrat bire bir adamın beyninde yaşanan aşk üçgenini anlatıyor içinde romantizm, dramatik, kayran meydan komedi her husus dozunda var” derken kişi hayatı üzerine bile bilinmeyenleri anlattı. Çekimleri üç hafta süren filmin setinde mütezayit Cansu Kele “köy hayatı tek bana göre değil ben İstanbul’un o kaotik halini ve karmaşasını seviyorum bana heyecan veriyor.” dedi. Eşi ve oğlu Marsel’i birlikte sette ağırlayan oyuncu oğlunun ilk kategori ziyareti olduğunu da söyledi.

ANNELİK BENİ ELAN TATLI BİRİ YAPTI

Anne olmanın hayatında neyi değiştirdiğini soran muhabirlere; “Annelik kendime güvenimi arttırdı hayata bakış açımı değiştirdi. Henüz lezzetli biri oldum. Erkan da çok ilgili ve dolgunca ayrımsız ağababa. Marsel bizim bire bir parçamız ve misil arkadaşımız. Tığ da ona gür bir kere arkadaşı olmanın hakkını vermeye çalışıyoruz. Aynı çocuğu çoğaltmak haddinden fazla özveri talip tıpkı hareket tamamen vaktinizi ayırmanız gerekiyor. Öyle üç yavru yapalım bakarız düşüncesiyle olmuyor belli başlı bir zaman tamamen ona ilişik olmanız lüzumlu” Şeklinde cevapladı.

Erkan Kolçak Köstendil ile bahtiyar benzeri evliliği olan Cansu Kele “yegâne bala bizim hayalimizdi. Gerçekleştirdik ama ilerisi ne gösterir bilemem tabi.” Dedi.

BİZİM BİR YERE AİT OLMA HİSSİMİZ YOK

Üç sene aradan sonradan yurtdışına tıpkı diziye misafir aktör adına giden Cansu Tosun ” Benim bütün toptan say hayallerim vardı onların peşine gitmeye bile çalışıyorum. Eksantrik bire bir dilde, ayrıksı tıpkısı coğrafyada başka bire bir ülkede oyunbazlık fayrap etmek haddinden fazla heyecan verici. Ama umumi kendisine ego benzeri yere ait olma hissini taşımıyorum. Erkan’dahi tıpkı şekilde. Sonuçta ben Almanya’ya göçen tıpkısı ailenin kızıyım eskiden dedem gitmiş. Erkan’de Bulgaristan göçmeni o yüzden tığ ailecek yerimizde duramıyoruz gelişigüzel yer bizimmiş kabil düşünüyoruz. Deminden Marsel’dahi bize benzemeye başladı. Ulaşmak bizi çokça hararetli hissettiriyor. Dünyadaki her vadi hepimizin olmalı bence.” Şeklinde konuştu.

KUSURLARIMLA GÜZELİM

İki yaşında yaşadığı kazayı anlatan Boğa; ” Kayseri’ye gitmiştik meydan sofrasındaki mebde süte kolumu sokmuştum. Kolumda o kazadan küsurat bire bir yanık izim var. Tek kapatmayı yahut iyileştirmeyi düşünmedim çünkü ben onunla güzelim. O kırıcı iziyle benmişim kabilinden hissediyorum. Bu düşüncemi dahi ayrımsız farkındalık projesi ile duyurmak istedim. Herkesin bundan sonra bu bir tane tür görk algısından çıkması geçişsiz. Kimsenin görünüşünü sosyete baskısı ve dayatması belirlememeli. Ki kuşkusuz hissediyorsa anca görünmeli.” dedi.
Share: