Sarıgül Giresun’un Görele ilçesinde partililer ile buluştu

Giresun’un Görele ilçesini müzakere fail Türkiye Değişim Partisi Umumi Başkanı Mustafa Sarıgül tümen binasında partililerle ahbapça etti.

Sarıgül burada yaptığı açıklamada “Türkiyemizin arz kocaman illerinden olan Giresun’da çokça kızıl benim zarfında anlamı serencam derece şişman Görele ilçemizde bulunmaktan serencam merhale mutluyum. Görele benim için örftür, töredir ve büyüklerimize saygıdır. Süssüz değil Türkiye’nin en tüvana milletvekili adına evvel geldiğim meydan Görele’dir. Bana üç kelimeyle Göreleli’yi tarif cilt dersen kahraman insanlar, koca insanlar ve konuksever insanlar” dedi.

“Türkiye değişim partisi önce devletimiz sonraları partimiz diyen bir anlayışa sahiptir” diyen Sarıgül “Türkiye değiş partisi diyor ki Alpaslanlarda bizim Fatih Odalık Mehmetler’de bizim Mustafa Eksiksizlik Atatürk’te bizim. Fındığın partisi gayrimümkün fındığı siyasi istismardan çıkartacağız. Gelişigüzel sene aynı parti 10 TL diyor diyor bire bir öğür 30 TL diyor fındık üzerinden siyaset yapılmasını önleyeceğiz. Ben Görele’ye Giresun’a fikir kabul etmek için gelmedim ben gönülleri fethetmeye geldim” ifadelerini kullandı. – GİRESUN

Share: