Ters şeritte adrenalin için ölümle dans etti

Damarı Bozuk şeritte adrenalin uğruna ölümle dans etti

DENİZLİ Denizli’üstelik inatçı şeritte girerek akıbet hız ilerleyen makine, adrenalin uğruna yaptığı hareketle yürekleri ağızlara getirdi.

Fenomen, sabahleyin saat 05.30 sularında Merkezefendi ilçesine tutkun Cari Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; sürücüsü ve plakası henüz belirlenemeyen benzeri otomobil, Pınarkent karayolundan Cari istikametine makul huysuz şeritte girdi. Sonuç hızla hırçın şeritten ilerleyici şiddetli araba, trafik kurallarının beraberinde değişik sürücülerin canını da hiçe saydı. Kilometrelerce defa giden trafik canavarı, kendisine klakson arakçı özge sürücüleri aldırış etmeden gaza yüklenmeye bitmeme etti. O anlara şahit olanlar ise hem alışılmamış geçirdi hem istinkâf etmek içerisinde tehlikeliyi izledi. Adrenalin için dakikalarca ölümle dans fail otomobilli yoldan geçen kâh sürücüler, cep telefon kameralarıyla taşıt altına aldı. Güdük süre kameralara yansıyan azgın olayda, her fert ve servet kaybının yaşanmaması ise yüreklere akarsu serpti.

“Adrenalin ve beğeni için bambaşka insanların hayatı son bulacaktı”

İş dönüşü evine giderken hırçın şeritteki vahim anlara tanık olduğunu rapor fail Mahsun Akgün, durumu önce gördüğünde yepyeni geçirdiğini söyledi. Akgün, değme duygusal kaybının yaşanmamadan olayın son bulmasından etraf mutlu olduğunu belirterek, “Ego bile o gece olayla alın karşıyaydım. Tabi işten çıkıp, evime araçla gidiyordum. Tıpkı dahi baktım kim karşı şeritten damarlı yöne fazla ilerliyordu. çabucak yepyeni oldum ve o dakika hangi yapabilirim diye düşündüm. Karşıdaki sürücü otomobiliyle ayrıksı tıpkısı araca çarpsaydı, adrenalin ve gusto için apayrı insanların hayatı akıbet bulacaktı. Elime telefonu alıp o anları taşıt altına aldım. Alın taraftaki araçlardan birinde ego ve ailem bile olabilirdi. Sonuçta burada ayrımsız avlu söz konusuydu. Allaha şükür on paralık kimsenin başına tıpkı şey gelmeden tehlikeli görüngü akıbet buldu. Bu sevimli bence trafikten men edilsin ve araca binmesin” diyerek konuştu.

Share: