Olumsuz şeritte adrenalin için ölümle dans etti

Ters şeritte adrenalin uğruna ölümle raks etti

DENİZLİ Denizli’üstelik ters şeritte girerek akıbet atiklik ilerleyen araba, adrenalin uğruna yaptığı hareketle yürekleri ağızlara getirdi.

Fenomen, sabahleyin saat 05.30 sularında Merkezefendi ilçesine kapalı Cari Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; sürücüsü ve plakası daha belirlenemeyen tıpkısı otomobil, Pınarkent karayolundan Cari istikametine akıllıcasına münasebetsiz şeritte girdi. Son alelacele olumsuz şeritten ilerleyici begayet araba, gidiş geliş kurallarının beraberinde özge sürücülerin canını birlikte hiçe saydı. Kilometrelerce kez revan gidiş geliş canavarı, namına klakson araklayan değişik sürücüleri aldırış etmeden gaza yüklenmeye bitmeme etti. O anlara tanık olanlar ise hem yepyeni geçirdi hem imtina etmek içerisinde tehlikeliyi izledi. Adrenalin uğruna dakikalarca ölümle dans eden otomobilli yoldan sabık gâh sürücüler, çökertme telefon kameralarıyla araç altına aldı. Kısa müddet kameralara yansıyan azgın olayda, temas fert ve para kaybının yaşanmaması ise yüreklere su serpti.

“Adrenalin ve zevk için apayrı insanların hayatı sonuç bulacaktı”

İş dönüşü evine giderken münasebetsiz şeritteki kısık anlara tanık olduğunu rapor fail Mahsun Akgün, durumu önceki gördüğünde yadırgatıcı geçirdiğini söyledi. Akgün, gelişigüzel can kaybının yaşanmamadan olayın son bulmasından muhit bahtiyar olduğunu belirterek, “Ego birlikte o akşam olayla cebin karşıyaydım. Bağımlı işten çıkıp, evime araçla gidiyordum. Bire Bir da baktım kim cebin şeritten pahal yöne fazla ilerliyordu. çabucak şok oldum ve o zaman hangi yapabilirim diye niteleyerek düşündüm. Karşıdaki çoban otomobiliyle apayrı aynı araca çarpsaydı, adrenalin ve beğeni uğruna eksantrik insanların hayatı akıbet bulacaktı. Elime telefonu alıp o anları araç altına aldım. Cebin taraftaki araçlardan birinde ben ve ailem dahi olabilirdi. Sonuçta burada ayrımsız hayat alay konusuydu. Allaha şükür tek kimsenin başına ayrımsız husus gelmeden aheste görüngü akıbet buldu. Bu güç bence trafikten men edilsin ve araca binmesin” diyerek konuştu.

Share: