Denizli MHP sarsıntı bölgesine emisyon yaptı

MHP Denizli İl Teşkilatı, Başkan Mehmet Ali Yılmaz önderliğinde depremin sunma çok yıkıma öğün açtığı illerden biri olan Hatay’a giderek çerge kamplarda yaraları sardı.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin arkası sıra etkilenen illerde icraat mütemadi olarak devam ediyor. Depremin evvel gününden bu yana desteklerini sürdürmeye devam fail MHP Denizli İl Teşkilatı, Başbuğ Mehmet Büyük Yılmaz önderliğin müzaheret malzemeleriyle bu arada Hatay iline gitti. Depremin bildirme çok yıkıma yol açtığı illerden biri olan Hatay’da Denizli Valisi Yüksek Fuat Atik’i ziyaret fail Başkan Yılmayan, ardından keçe kamplara gitti. Burada çocuklara oyuncak dağıtarak yüzlerini güldüren MHP Denizli İl Teşkilatı, aileleri de bekâr bırakmayarak acılarını paylaştı.

Ülke namına zor eyyam geçirildiğini belirten MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Büyük Yılmaz, “Hoşur mutluluk olarak balaban aynı felaketi yaşadık. Biz budun kendisine tıpkı çok badireyi, bağlanak ve beraberliğimizle aşmış, üstesinden gelmeyi nail benzeri milletiz. Devletimiz ve milletimiz her güçlüğün üstesinden gelecektir. Herkes elinden gelenin fazlasını depremzedeler amacıyla yaptı ve yapıyor. Hepimiz biriz ve acımız ortaktır. Bugünleri dahi hep beraber atlatacağız inşallah” dedi. – DENİZLİ

Share: