İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nu gülümseten intihap sözleri

CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, 16-17-18 Ağustos günlerinde gerçekleştirilecek ’59. Ulusal 33. Arsıulusal Hacı Bektaş Iye Anma Törenleri ve Firez Görüşme Etkinlikleri’ için Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesine gitti. CHP liderine . İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Ikbal İmamoğlu, Adana Büyükşehir Şehremini Zeydan Karalar, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Bacanak Altıok ile çokça sayıda milletvekili zevcelik etti.

TOPLU EV ALANINI İNCELEDİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un haremlik ettiği Kılıçdaroğlu, İmamoğlu, Hempa ve beraberlerindeki yıldız bilimi, cemevi ve mesire alanı açılışının peşi sıra, İBB iştiraki KİPTAŞ’ın Hacıbektaş’ta ‘KİPTAŞ Mihmandar’ adıyla yapımını gerçekleştireceği şişman göz alanında incelemelerde bulundu. Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet, dolgun göz projesiyle ilgili KİPTAŞ Umumi Müdürü Yüce Kurt tarafından bilgilendirildi.

İMAMOĞLU’NUN SEÇİM MESAJI GÜLDÜRDÜ

Kılıçdaroğlu, Aldanmaz’un sunumundan sonra araya giren İmamoğlu’nun, “Kasımda esas atalım, seneye üstelik inşallah burayı hazır edelim diyoruz. Seçme yorgunluğunu burada atarız bütün bu arada” sözlerini tebessümle karşıladı. Kestirmece 50 bağımsız milletvekili birimin hedeflendiği projenin temeli, eksiksiz süreçleri tamamlandıktan bilahare KİPTAŞ tarafından kısa süre süresince atılacak.Share: