Melek Mosso’dan yetişkin konser

Manisa Büyükşehir Belediyesi marifetiyle planlı ‘Kurtuluş Konserleri’nin 3’üncü gününde ünlü sanatçı Ferişte Mosso, Cumhuriyet Meydanında fon aldı. Mosso, meydanı dolduran binlerce Manisalıya hem şarkılarıyla hem dahi tayf performansıyla makro ayrımsız akşam yaşattı.

Manisa ve ilçelerinin antagonist işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümüne hususi olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi eliyle planlı ‘Kurtuluş Konserleri’ etkinliklerinde Cumhuriyet Altını Meydanı, bu yol ünlü artist Ferişte Mosso’yu ağırladı. Konseri binlerce Manisalıyla bu arada Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, MHP İl Başkanı Hedef Öner, Manisa Büyükşehir Belediyesi Umumi Kâtip Yardımcısı Mehabetli Öztozlu, MASKİ Umum Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Emre Zatî, 1. Ünsiyet Müşaviri Çevrimli Akva, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Komutan Danışmanları, Ofis Başkanları dahi izlem etti. Meydandaki galeyan, Melek Mosso’nun sahneye çıkmasıyla birlikte zirve yaptı. Alkışlarla karşılanan Melek Mosso’ya, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün hesabına çiçek ve Mesir Macunu arz eden Manisa Büyükşehir Uray Komutan Vekili Mehmet Güzgülü, meydandaki galeyan zımnında mutluluğunu paylaştı.

Unutulmaz ayrımsız akşam

Konuşmaların ve çiçek takdimin peşi sıra hayal performansına devam fail Mosso, adeta Manisalıları sarhoş etti. Mosso’nun seslendirdiği parçalara Manisalılar bütün benzeri ağızdan zevcelik ederken aynı yandan birlikte o iyice anları cep telefonları ile ölümsüzleştirdi. Deli Dolu parçaları ve fon performansıyla Manisaları coşturan Mosso, birey parçalarıyla de sevenlerini duygulandırdı. – MANİSA

Share: