Musk Ailesi’nde şaz ilişkiler

.
76 yaşındaki Errol Musk, 35 yaşındaki üvey kızıyla tıpkı değil iki bebeği olduğunu açıkladı. 2018’de Jana Bezuidenhout’tan demincek 5 yaşında olan bire bir oğlu olduğu ortaya çıktıktan bilahare, 13 Temmuz’de yapılan bire bir röportajda birlikte The Sun’a üç yıl evvel ayrımsız kızının elan olduğunu söyledi. Errol Musk, ikinci çocuğun planlanmamış olduğunu itiraf etti.

Musk, “DNA’sını kontrol etmedim. Amma bire bir ayrıksı kızlarıma benziyor. Rose ve Tosca’nın bire bir karışımı kabilinden görünüyor. Bütün yerine Rushi’ye benziyor ve onun kabilinden davranıyor. Yani nitelik haddinden fazla zahir.” dedi.

Musk’ın Rushi kendisine kast ettiği ise Elliott Rush isimli 5 yaşındaki oğulları. Tosca ise Errol ve Maye Musk’ın kızı. The Sun’ın haberine göre Errol Musk, üvey kızı Jana Bezuidenhout’ın annesi Heide ile tahminî yirmi yıldır evli ve bu süre içinde iki çocukları oldu.

‘Zamanı gelince yanıt vereceğim’

Errol Musk, üvey kızı Jana Bezuidenhout’ın ikinci hamileliğinin düzenlenen olmadığını, ancak birlikte yaşadıklarını söyledi.

Tekmil dünyanın gözü kulağı Musk ailesindeki olaylara çevrilmişken, 76 yaşındaki Errol Musk İngiliz The Sun gazetesinin sorularına verdiği yanıtla görüngü oldu.

Musk, The Sun gazetesinin eş ortamında olan bitenle ilgili izah murat etmesi üstüne, “Sizi anlıyorum. Ancak şu dakika çok meşgulüm. Zamanı gelince karşılık vereceğim.” dedi.

Errol Musk ile ilişkin skandalın ortaya çıkmasının arkası sıra Elon Musk’ın babasıyla ait haberlere çok sinirlendiği öne sürülmüştü. Elon Musk’ın babası Errol, oğlunun olaylara tepkisiyle ait, “Bibi kız kardeşiyle birbirlerini sevmiyorlar. Bu konuyla ilgili biraz sorunları var zira aynı yandan o onun kız kardeşi. Üvey üstelik olsa kız kardeşi” dedi.

Errol Musk’ın verdiği yanıtlar gelişmemiş sürede sosyal medyada da gündem olurken, bir nice güç bu skandalın konusunda yapılan açıklamaları ‘azgın’ namına niteledi, Errol Musk’a aksülamel gösterdi.

Elon Musk ile Twitter arasındaki sav 19 Temmuz’da

 

Twitter çalışanlarının Musk’ın fek kararıyla ilgilendiren konuşması yasak

 

Elon Musk’ı Çin çarptı!

 

Share: