Sessizliğini Bozdu! Oğuzhan Koç’tan Açıklama…

Dernek törenine Oğuzhan Çalıştırıcı ve Ilişki Özdemir çifti üstelik katıldı. Çalıştırıcı, düğününde giydiği 17 bin 500 lira ayakkabının gündem olması için konuştu.

“BUNLARIN KONUŞULMASINDA…”

Koç, “Günümüde hep ayakkabılar böyle, bunların konuşulmasında benim açımdan dava namevcut. Haddinden Fazla güzel aynı düğündü” dedi.

Hayatlarının sunma bahtiyar gününü yaşadıklarını belirten koşa, “Biz o dönem stresten yemek yemeyi unuttuk. Ertesi sabahleyin ‘düğün bitti’ diye niteleyerek birbirimize hatırlatmada bulunduk” şeklinde konuşarak kahkaha attı.

Oğuzhan Antrenör’un geceye düğünde giydiği ayakkabının ayrımsız benzerini giyerek gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

OĞUZHAN ÇALIŞTIRICI KİMDİR?

Oğuzhan Çalıştırıcı birçok yaşında, nereli; Oğuzhan Antrenör 13 Mayıs 1985’te Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde doğdu. Koç, 37 yaşındadır.

1992 Erzincan depremi’nden sonraları ailesiyle Bursa’ya geldi. 2 sene yaşadığı sitenin mescidi amacıyla ramazan aylarında müezzinlik yaptı. 7 yaşından itibaren Bursa Çap Konservatuvarı Çalgı Bölümü’nde okudu.

Küçük yaşlarından itibaren fon sanatlarıyla ilgilenen Oğuzhan Belletici, 2007 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi Işlik Oyuncuları arasına katıldı. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı Hareketli Sahn filminde kurum aldı.

Daha evvel yeniden TV8’dahi O Curcunalı Dallar programında hakem heyeti üyesi olan Koç, 2021’bile TV8’dahi yayınlanan O Patırtılı Türkiye programına jüri üyesi adına katıldı. Hakem Heyeti koltuğunda Beyazıt Öztürk, Ebru Modern ile Hedef Gri da haremlik etmektedir.

OĞUZHAN BELLETICI HUSUSI HAYATI

Oğuzhan Çalıştırıcı, oyuncu Ilişki Özdemir ile evlidir.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Sargı Özdemir kimdir, nereli ve kaç yaşında; Bağ Özdemir, Türk oyuncu, benzer ve dansçıdır. 26 Küçük Ay 1992 tevellütlü Özdemir, 30 yaşındadır.

Fantastik drama dizisi Sana Aynı Sır Vereceğim’deki “Aylin” karakteriyle tanındı. Toptan arenada ilk çıkışını Can Zeki ile gelişigüzel afi aldığı Star TV’de Erkenci Kuş dizisiyle yaptı.

‘Aşk Taktikleri’ ünlü filmle gündemde olan Bent Özdemir hanende Oğuzhan Koç ile evlidir.

Share: