TOKİ 20 İlde 204 İş yeri boş artırmayla satışa çıkaracak

Kasaba, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 hareket yerini 1 Eylül’dahi bariz artıma ile satışa çıkaracak. açık artırma ile iş yeri sahibi kalkmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara balaban fırsat sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar üzere genel ağ üzerinden online olarak da küşade artırmaya katılım sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si peşin, 120 ay vade, Trabzon’üstelik ise %25 peşinat, 120 kamer vade ile alabilecek.

açık artırma 1 Eylül’bile yapılacak

Bariz artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’birlikte yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden birlikte (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Vazıh artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Ahali Bankası EKMEK ve T.C. Tarım Bankası NANIAZIZ vasıtasıyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların kül şubeleri tarafından kabul edilecek.

Satışla ilişkin ince bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: